Schelldent Logo, przezroczyste

Regeneracja skóry

W Schellent w Ciechocinku skutecznie i bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi regeneracji skóry. Są przeproawdzane przez lekarza specjalistę. Największą popularnością wśród pacjentek cieszy cię zabieg redukcji zmarszczek.

Kobieta dotyka swojej skóry, która jest zregenerowana i miła w dotyku

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Co jest wykorzystywane w zabiegu?
Tropokolagen.
2. Gdzie możesz wykonać zabieg
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
6. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
7. Ile trwa zabieg regeneracji skóry
pół godziny.
8. Przeciwskazania
stan zapalny skóry, ciąża, laktacja, wysypka.
Umów się na konsultację w kwestii regeneracji Twojej skóry

Regeneracja skóry w Ciechocinku


Zwiotczała i nieprzyjemna w dotyku skóra, rozstępy, bruzdy oraz pojawiające się zmarszczki związane z fotostarzeniem to pierwsze oznaki starzenia się skóry. Proces ten zachodzi, ponieważ z upływem lat zmniejsza się liczba produkowanych w organizmie włókien kolagenowych. Jędrność i zdolności regeneracji skóry zanikają.

Reklamy, które możemy zobaczyć w telewizji (akurat w tej kwestii) nie kłamią - z upływem lat musimy dostarczać skórze składników odżywczych i nawilżających, aby dłużej cieszyć się promiennym i młodym wyglądem.

Ale czy kremy i suplementacja pomogą nam zapobiec utracie witalności? Niestety, nie do końca. Kremy dają nam krótkotrwały efekt odżywionej skóry. Wystarczy, że zapomnimy użyć go kilka razy, a problem powraca. Aby skutecznie zrewitalizować skórę i zatrzymać proces starzenia, powinniśmy znaleźć źródło problemu.

Regeneracja skóry - regeneracja źródła w Ciechocinku

Źródłem jest zmniejszona produkcja kolagenu. Kremy pomagają z objawami, natomiast długotrwałe działanie jest możliwe tylko przez pobudzenie neosyntezy kolagenu. Musimy w jakiś sposób dostarczyć go naszej skórze. Najskuteczniejszą metodą jest mezoterapia skóry lub zabiegi z użyciem tropokolagenu. Jest to złożony biopolimer zbudowany z trzech cząsteczek kolagenu, najbardziej podobny budową do kolagenu ludzkiego. Tropokolagen typu I marki GUNA jest certyfikowaną i przebadaną substancją, która praktycznie nie wywołuje reakcji alergicznych.

Zabieg z jego użyciem pomoże nam zahamować objawy starzenia się skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Skutecznie pomoże nam pozbyć się bólów pleców i szyi oraz rozstępów i cellulitu. Kolagen ma wiele zastosowań i jest wszechstronnie używany przy zabiegach medycyny estetycznej.

Musimy jednak pamiętać, że substancja ta ma za zadanie wygładzać zmarszczki i pobudzić komórki skóry do wytwarzania włókien kolagenowych. O ile wstępne efekty zabiegu są widoczne od razu, to na efekt zabiegu pobudzającego skórę musimy poczekać około trzech miesięcy. Zaletą jest fakt, że skóra zwiększająca produkcję kolagenu zachowuje tę zdolność dzięki czemu efekt utrzymuje się nawet do pięciu lat - przy zdrowym trybie życie, w przypadku osób nie palących, wysypiających się i nieprzemęczonych. Zachęcamy do przejrzenia strony poświęconej zabiegowi niwelowania zmarszczek.

Mezoterapia kolagenowa, strzykawka, produkty GUNA, fiolki
Regeneracja skóry innowacyjnymi metodami - tropokolagenem


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu