Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie sińców pod oczami

W Schellent skutecznie i bezpiecznie przeprowadzamy zabiegi leczenia sińców pod oczami. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza specjalistę w klinice w Ciechocinku. Największą popularnością, oprócz zabiegu leczenia sińców i rozstępów, cieszy się zabieg redukcji zmarszczek.

Kobieta naciska na skórę na udzie aby sprawdzić swój cellulit na skórze

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Co jest wykorzystywane w zabiegu?
Tropokolagen.
2. Gdzie możesz wykonać zabieg
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
6. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
7. Ile trwa zabieg leczenia sińców pod czami
pół godziny.
8. Przeciwskazania
stan zapalny skóry, ciąża, laktacja, wysypka.
Umów się na konsultację z lekarzem w kwestii leczenia rozstępów

Przesuszająca się skóra dłoni to nieprzyjemna dolegliwość

Przesuszenie skóry dłoni zdarza się każdemu z nas, szczególnie w okresie wakacyjnych i jesienno-zimowym. Pękająca i sucha skóra na dłoniach szczypie i swędzi wywołując uczucie ciągłego dyskomfortu. Dzieje się tak ponieważ, dłonie wystawione są na działanie wielu niesprzyjających czynników zewnętrznych - zimno, wiatr czy środki czystości mogą trwale uszkodzić naskórek. Dużym problemem są ostatnio środki dezynfekujące, używane podczas pandemii. Na szczęście, na pomoc przychodzi innowacyjna technologia leczenia tropokolagenem.

Z upływem lat coraz ciężej jest wyleczyć przesuszenie skóry dłoni, ponieważ do czynników zewnętrznych dołącza proces starzenia się skóry. Polega on na stopniowym zanikaniu ilości włókien kolagenowych produkowanych przez nasze ciało. Na skutek czego skóra bardzo wolno się regeneruje, a przesuszone dłonie z pozornie błahych powodów, mogą ewoluować w stany zapalne.

Tropokolagen to rozwiązanie problemu suchych dłoni u źródła problemu

Jeśli ten problem dotyczy Ciebie skorzystaj z zabiegów medycyny estetycznej które pomogą Ci zwiększyć możliwości regeneracyjne skóry. Zalecaną kuracją jest użycie tropokolagenu który pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Skóra szybciej się zregeneruje, a regularne wykonywanie zabiegów z użyciem tropokolagenu, pomoże uzyskać trwały efekt i na zawsze pozbyć się problemu przesuszonej skóry dłoni. 


Mezoterapia kolagenowa, strzykawka, produkty GUNA, fiolki
Leczenie cellulitu innowacyjnymi metodami - tropokolagenem


Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu