Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie "bryczesów" i "pelikanów"

W Schellent oferujemy skuteczny i bezpieczny zabieg tropokolagenem na nadmiar skóry, skórę obwisłą i luźną. Nieinwazyjne, aczkolwiek bardzo skuteczne zabiegi są przeprowadzane przez lekarza chirurga.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Jaki jest efektywny sposób na ból głowy
Zabieg tropokolagenem.
2. Gdzie możesz go wykonać
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
5. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku z problemami skórnymi.
6. Ile trwa zabieg leczenia bryczesów i pelikanów
pół godziny.
7. Przeciwskazania
ciąża, laktacja. Konieczna konsultacja z lekarzem.
Opisz problem skórny lekarzowi

Czym są bryczesy i pelikany

Wraz z upływem lat skóra wiotczeje i rozciąga się. Dzieje się tak, ponieważ nasza skóra wytwarza coraz mniej kolagenu, i przez to traci swoją jędrność. Faktem jest, że pierwsze objawy starzenia są widoczne na skórze naszej twarzy, ponieważ jest ona cienka i delikatna. Ale czy skóra na reszcie ciała starzeje się równie szybko? Niestety tak.

Pierwsze partie ciała (poza twarzą i szyją) na których widzimy objawy starzenia się są ręce oraz górne partie nóg. Najczęściej spotykamy się z nieestetycznym obwisłym fałdem skórnym na ramionach, są to potocznie zwane “pelikany”. Możemy spróbować zapobiegać ich powstawaniu poprzez aktywność fizyczną, ale wcześniej czy później problem ten będzie dotyczył nas wszystkich -zarówno kobiet jak i mężczyzn. Niestety, powstanie pelikanów to częsta przyczyna kompleksów szczególnie u kobiet dla których, młoda i piękna skóra jest szczególnie ważna. Aby nadmiar zwiotczałej skóry został “wchłonięty” przez organizm i uzyskał elastyczność rekomenduje się zabiegi medycyny estetycznej.

Tropokolagen odpowiedzią na bryczesy i pelikany

Najpopularniejszym i zarazem najskuteczniejszym rozwiązaniem, jest zabieg z użyciem tropokolagenu. Substancja ta pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra odzyskuje swoją sprężystość. Co więcej efekt jest trwały! Wynika to z faktu, że dostarczony tropokolagen nie tylko uzupełnia braki i niedobory, ale również stymuluję skórę do produkcji włokien kolagenowych. Jeśli stymulacja się powiedzie, organizm bez dostarczenia kolejnej dawki kolagenu sam produkuje większą ilość włókien!

W taki sam sposób leczy się tzw “bryczesy”, czyli nadmiar tłuszczu który zbiera się po zewnętrznej stronie ud. Bardzo trudno jest pozbyć się bryczesów, nawet przy znacznej utracie wagi pozostają one widoczne. Zabieg z użyciem tropokolagenu polega na stymulacji skóry w obrębie górnych partii nóg i poprawie jej elastyczności. Dzięki tej metody leczenia zabieg powtórzony kilka razy, daje stosunkowo szybki i długotrwały efekty, którego efektami możemy się cieszyć na co dzień.Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu