Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie bólu nóg

W Schellent oferujemy skuteczny i bezpieczny zabieg tropokolagenem na bóle nóg - nogi lewej, prawej i obu. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza chirurga.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Jaki jest efektywny sposób na ból głowy
Zabieg tropokolagenem.
2. Gdzie możesz go wykonać
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
5. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku z bólem biodra lub stawów.
6. Ile trwa zabieg leczenia bólu stawów
pół godziny.
7. Przeciwskazania
ciąża, laktacja. Konieczna konsultacja z lekarzem.
Opisz swój ból lekarzowi


Ból stawów komplikuje nawet najprostsze czynności. Wchodzenie po schodach, schylanie się, a nawet wstawanie z pozycji siedzącej jest znacznie trudniejsze, gdy stawy stają się sztywne i bolesne. Iniekcje tropokolagenem umożliwiają złagodzenie bólu.

Co to jest kolagen?

Kolagen to naturalne białko wytwarzane przez organizm. Jest niezbędny do:

 • Zdrowa skóra: Kolagen utrzymuje napiętą i elastyczną skórę. Wraz ze spadkiem produkcji kolagenu wraz z wiekiem pojawiają się zwiotczenia i zmarszczki, a skóra staje się sucha i cieńsza.
 • Funkcja stawów: Duże ilości kolagenu znajdują się w chrząstce na końcach kości. Chrząstka jest elastyczną tkanką, która pochłania wstrząsy i pomaga kościom w stawie łatwo się ze sobą ślizgać. Ból stawów często pojawia się, gdy chrząstka zmniejsza się z powodu zużycia lub urazów.
 • Zdrowie mięśni i ścięgien: Zmniejszona produkcja kolagenu z powodu starzenia się może również wpływać na siłę i masę mięśni oraz rozluźniać ścięgna łączące mięśnie z kośćmi w stawach. Twoje mięśnie wspierają Twoje stawy i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania stawów. Osłabienie mięśni może być czynnikiem przyczyniającym się do bólu stawów.
 • Silne kości i zęby: Kolagen znajduje się również w kościach i jest odpowiedzialny za utrzymanie silnych kości. Ponieważ produkcja kolagenu spada, możesz być bardziej podatny na złamanie kości, nawet jeśli doświadczysz tylko niewielkiego upadku. Zmniejszająca się produkcja kolagenu może również powodować, że zęby stają się kruche i łatwo pękają.

Godziny rejestracji

 • Cały tydzień
  12:00 - 18:00
 • Czwartek
  Zamknięte
  Weekend
  Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu