Schelldent Logo, przezroczyste

Leczenie drętwienia nóg lub rąk

W Schelldent w Ciechocinku oferujemy skuteczny i bezpieczny zabieg tropokolagenem na drętwienie kończyn - drętwienie lewej lub prawej nogi, oraz lewej lub prawej ręki. Zabiegi są przeprowadzane przez lekarza chirurga.

Czego dowiesz się z tego artykułu?

1. Jaki jest efektywny sposób na ból głowy
Zabieg tropokolagenem.
2. Gdzie możesz go wykonać
w Schelldent w Ciechocinku.
3. Kto go wykonuje
lekarz specjalista, chirurg.
5. Kto może się podjąć zabiegu?
osoby w każdym wieku.
6. Ile trwa zabieg leczenia drętwienia nóg
pół godziny.
7. Przeciwskazania
ciąża, laktacja. Konieczna konsultacja z lekarzem.
Opisz swój ból lekarzowi

Możemy odczuwać drętwienie nóg i stóp z powodu siedzenia w pozycji, która wywiera zbyt duży nacisk na nerwy lub zmniejsza przepływ krwi. Jednak długotrwałe lub niewyjaśnione drętwienie może być oznaką choroby!

Długotrwałe drętwienie lub mrowienie w nogach i rękach może być spowodowane stanami takimi jak stwardnienie rozsiane (MS), cukrzyca, choroba tętnic obwodowych lub fibromialgia. Nieprzyjemne kłucie może być odczuwalne w całej nodze, poniżej kolana lub w różnych częściach ręki. W celu pozbycia się problemu powinniśmy udać się do lekarza specjalisty który pomoże nam zdiagnozować przyczynę drętwienia.

Bardzo często ból ręki spowodowany jest tzw. łokciem tenisisty lub zespołem cieśni nadgarstka, są to nieprawidłowości występujące w obrębie stawów łokciowych.  Najlepszym sposobem na zapobieganie drętwieniu kończyn jest zabieg związany z kolagenem.

W gabinecie Schelldent w Ciechocinku wykorzystujemy certyfikowany tropkolagen typu I marki GUNA. Rekomendowane jest leczenie z użyciem kolagenu wzbogaconego o witaminy z grupy B, magnez i kwas foliowy. Zabieg z użyciem tropokolagenu gwarantuje wzmocnienie mięśni, ścięgien oraz stawów. Ma to szczególne znaczenie przy leczeniu dolegliwości w obrębie stawu łokciowego. Przy zespole cieśni nadgarstka możemy odczuwać nieprzyjemne drętwienie, ból i mrowienie powstające na skutek osłabienia mięśni. Kolagen pomaga w regeneracji upośledzonych mięśni i pobudza skórę do produkcji nowych włókien. Na takie samej zasadzie możemy pozbyć się drętwienia nóg, karku oraz pleców, efekt jest odczuwalny po zaledwie dwóch seriach zabiegów z wykorzystaniem tropokolagenu. 

Godziny rejestracji

  • Cały tydzień
    12:00 - 18:00
  • Czwartek
    Zamknięte
    Weekend
    Zamknięte

Rejestracja

+48 501 303 278

Adres gabinetu